Naše poslechové studio


Srdečně vás zveme do naší poslechové místnosti, kde můžete ochutnat krásu zvuku XAVIAN.
K poslechu jsou všechny aktuální modely a široký výběr elektroniky pro každého. Přijďte zažít hudbu.

AKTUÁLNĚ K POSLECHU

  • předzesilovač Norma Revo SC-2 (vč. modulu phono a D/A převodníku)
  • monobloky Norma Revo PA 160 MR
  • předzesilovač Kinki Studio EX-P7
  • monobloky Kinki Studio EX-B7
  • stereo zesilovač Kinki Studio EX-M7
  • integrovaný zesilovač Kinki Studio EX-M1+

Pouhých pár metrů vás dělí od míst, kde vznikají naše milované reprosoustavy: od výrobních prostor vás dělí pouhopouhých pár kroků.

V našem studiu najdete průřez celým aktuálním výrobním programem Xavian a k tomu všemožné kombinace elektroniky pro možnost dokonalého vyzkoušení, k němuž vám pomohou rady našich zkušených profesionálů.

Na vlastní oči se můžete pokochat a vlastníma rukama osahat také všechna povrchová provedení našich reprosoustav a to včetně prémiového povrchu „marina“.

Náš servis ale nekončí jen výběrem a prodejem, s našimi zákazníky jsme trvale v kontaktu. Pokud budete po čase chtít ještě zlepšit své domácí poslechové zážitky, vyjdeme vám vstříc formou co nejvýhodnějšího výkupu stávající techniky a pomoci při výběru aktuálních modelů.

Pro zájemce o poslech je k dispozici reprezentativní výběr našich referenčních značek Kinki Studio a Norma Audio, ale také průřez kvalitních komponentů značek Marantz, Yamaha nebo Cambridge Audio či Onyko a Pioneer. Můžete si samozřejmě přivést i vlastní aparaturu pro optimální porovnání.

V naší nabídce si vyberete jak sestavy pro stereo, tak také systémy pro kompletní domácí kino, náročným zákazníkům vyjdeme vstříc s programem úpravy produktů na míru konkrétním podmínkám.

Pokud se nevyznáte v zapojení a nastavení zakoupených kompoenntů, rádi vám zajistíme dopravu a profesionální instalaci ve vaší poslechové místnosti.

Neváhejte a navštivte nás: máme otevřeno každý pracovní den od 8.00 do 15.30 hodin a jinak dle domluvy.

Rezervujte si svůj poslech:

Petr Bučil – bucil@xavian.cz – +420 775 799 192